Hizmetlerimiz

Lastik&Jant Satışı

Binek ve hafif ticari araçlarınızın her marka ve ebattaki lastikleri uygun fiyatlarla en kısa sürede temin edilip, aracınıza balansı yapılarak takılır.

Rot&Balans Ayarı

Son teknoloji ve yeni ekipmanlar ile ön düzen kontrolleri; rot&balans ayarları uzman kadromuz tarafından itina ile yapılıp aracınızın lastikleri ile güvenli ve konforlu sürüş zevki tadacağınız şekilde teslim edilir.

Far Ayarı

Gece seyahatlerinizde aracınızın güvenli ve görüş açısı en iyi olacak şekilde far ayarlarınız son teknoloji ekipmanla yapılmaktadır.

Jant Düzeltme

Her marka ve kalitede jantlarınızda eğiklik uzman kadromuz tarafından ilk alındığı gibi yeni konumuna getirilir.

Nitrojen Hava

Lastiklerinizin aşırı ısınmasının önüne geçmesi, lastik havalarınızın belli düzeyde kalması, jantlarda oksitlenmenin önüne geçerek ömrünü uzatılması için kuru hava içerikli Nitrojen Hava uygulaması servisimizde yapılmaktadır.

Lastik Tamiri

Lastiklerinizdeki her türlü hava kaybı nedenleri onarılıp balans ayarı yapılarak; aşırı ısınmaya maruz kalan siboplarınız yenisi ile değiştirilerek güvenli bir şekilde yola devam etmeniz tarafımızdan sağlanır.

Lastik Saklama

Mevsimsel nedenlerden(Kışlık/Yazlık) dolayı değişimi yapılan lastiklerinizin güvenli bir şekilde saklanması için gerekli ortam tarafımızdan sağlanmaktadır.

İsteğiniz doğrultusunda araçlarınız işyerinizden veya evinizden alınarak sözkonusu tüm hizmetler yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

WordPress